• +995 422 273225
  • info@gimnazia21.ge
  • 160, Pushkin St, Batumi 6015, Georgia
  • გიმნაზიის გუნდი

    ადმინისტრაცია

    ელენე კალანდაძე
    ხარისხის მართვის მენეჯერი
    ლარისა მიმინოშვილი
    სასწავლო ნაწილის გამგე / დამფუძნებელი
    ირინა ქიქავა
    დირექტორი / დამფუძნებელი
    ნაირა ტუღუში
    დირექტორის მოადგილე სასწავლო აღმზრდელობით დარგში.

    მასწავლებლები კათედრის მიხედვით

    დააწკაპუნეთ კათედრის სახელზე

    ქართული სექტორი

    მზია ბერიძე
    ქართული ენა და ლიტერატურა / რუსული სექტორი
    იზოლდა ტუღუში
    ქართული ენა და ლიტერატურა
    ნაირა ტუღუში
    დირექტორის მოადგილე სასწავლო აღმზრდელობით დარგში.

    რუსული სექტორი

    თეა ხუჭუა
    ქართული ენა და ლიტერატურა / რუსული სექტორი
    ნაირა ხუჭუა
    ქართული ენა და ლიტერატურა
    მანანა ბათნიძე
    ქართული ენა

    ქართული სექტორი

    ნონა ნიქაბაძე
    გერმანული ენა
    ნათია მიქაძე
    გერმანული ენა
    სოფია მაისურაძე
    ინგლისური ენა

    რუსული სექტორი

    ვიოლეტა პავლენკო
    ინგლისური ენა
    ქრისტინა ხალატიანი
    ინგლისური ენა
    მეგი ჩიჯავაძე
    გერმანული ენა

    რუსული სექტორი

    მარინა დარჯანია
    რუსული ენა, დაწყებითი განათლება
    ოლგა ფედიანკინა
    რუსული ენა
    მარინა პატარაია
    რუსული ენა
    დიანა მიხაილოვა-ბოლქვაძე
    რუსული ენა

    ქართული სექტორი

    რუსუდან ამაღლობელი
    მათემატიკა
    ნესტან გაბაიძე
    მათემატიკა

    რუსული სექტორი

    ტატიანა კაპლანიანი
    ინფორმატიკა
    ტატიანა ჩერნიკოვა
    მათემატიკა
    მანანა სოსელია
    მათემატიკა

    ქართული სექტორი

    ლალი ალასანია
    ფიზიკა
    მარინა პაქსაძე
    ბიოლოგია
    რუსიკო ქოიავა
    ქიმია

    რუსული სექტორი

    ვალერი ზოიძე
    ფიზიკა
    ელენა სვოტნევა
    ბიოლოგია
    ნონა ასატურიანი
    ქიმია

    ქართული სექტორი

    რუსუდან ბეჟუაშვილი
    გეოგრაფია
    ეკა ტვილდიანი
    ისტორია

    რუსული სექტორი

    ლია ავანესოვა
    ისტორია, სამოქალაქო განათლება
    ირინა შმიდტ
    გეოგრაფია
    იოლანტა კეს-ოღლი
    ისტორია, სამოქალაქო განათლება

    ქართული სექტორი

    ნანა გოგიშვილი
    ხელოვნება
    მაგდა რუსია
    სპორტი
    კახაბერ გობრონიძე
    ფიზიკური აღზრდა
    ირინა რამიშვილი
    მუსიკა

    რუსული სექტორი

    ნადეჟდა მაისურაძე
    ხელოვნება
    სვეტლანა მარჩენკო
    სპორტი
    კახაბერ გობრონიძე
    ფიზიკური აღზრდა
    ირინა რამიშვილი
    მუსიკა

    ქართული სექტორი

    მარინა ჭანუყვაძე
    ქართული ენა და ლიტერატურა / ქართული სექტორი

    რუსული სექტორი

    ალა სემენენკო
    დაწყებითი განათლება
    თამილა პირპილაძე
    დაწყებითი განათლება
    ლუიზა ფეოდოსიადი
    დაწყებითი განათლება
    ნონა ტერზი-ანტონიანი
    დაწყებითი განათლება
    ლეილა უსნიანი
    დაწყებითი განათლება
    მარინა დარჯანია
    რუსული ენა, დაწყებითი განათლება
    ლია ავანესოვა
    ისტორია, სამოქალაქო განათლება